Lilla Referensgruppen

Charoltee Rider BusAcademy
Charlotte Rider
Körpedagog och musiklärare Kursansvarig och projektledare för BUS Academy – Körplantagen

070-922 35 63

charlotte@busacademy.se

Marie Bejstam BusAcademy
Marie Bejstam
Körpedagog och musiklärare Kursansvarig och projektledare för BUS Academy – Körplantagen

073-909 11 06

marie@busacademy.se

Eva Wedin Bus Academy
Eva Wedin
”Barn- och ungdomars psykologiska utveckling” samt ”Språkutveckling genom sång och rytmik”

072-325 28 01

eva@nivbrantwedin.se

Länk till hemsida

Anna Rosen Bus Academy
Anna Rosén
Återkommande lärare i div. ämnen

076-890 81 28

rosenmusik@gmail.com

Susanna Lindmark Bus Academy
Susanna Lindmark
Egen musik, egen kör – Norrbotten och världen

073-065 54 30

susanna@zagazing.com

Länk till hemsida

Saga Blomberg Bus Academy
Saga Blomberg
Muntligt traderad musik (svensk och sydafrikansk)

070-550 46 21

sagablom@gmail.com

Mikaela Häger Bus Academy
Mikaela Häger
Gospel

070-996 00 92

mikaela.hager@gospelverkstaden.se

Länk till hemsida

Birgitta Mannerström-Molin Bus Academy
Birgitta Mannerström-Molin
Den fria barnrösten

073-773 88 86

birgitta.molin@gmail.com

Michelle Pettersson

michellepetterssonmusic@gmail.com

Maja Hillered

Jonas Engström

Länk till hemsida

Gunnel Fagius

Elsa Sundin

elsa.sundin@gmail.com

Fredrik Winberg
Klassisk körsång

070-719 26 22

fredrik.winberg@edu.stockholm.se

Länk till hemsida