Lilla Referensgruppen

Charoltee Rider BusAcademy
Charlotte Rider
Körpedagog och musiklärare Kursansvarig och projektledare för BUS Academy – Körplantagen

[icon name="phone"] 070-922 35 63

[icon name="at"] charlotte@busacademy.se

Marie Bejstam BusAcademy
Marie Bejstam
Körpedagog och musiklärare Kursansvarig och projektledare för BUS Academy – Körplantagen

[icon name="phone"] 073-909 11 06

[icon name="at"] marie@busacademy.se

Eva Wedin Bus Academy
Eva Wedin
”Barn- och ungdomars psykologiska utveckling” samt ”Språkutveckling genom sång och rytmik”

[icon name="phone"] 072-325 28 01

[icon name="at"] eva@nivbrantwedin.se

[icon name="home"] Länk till hemsida

Anna Rosen Bus Academy
Anna Rosén
Återkommande lärare i div. ämnen

[icon name="phone"] 076-890 81 28

[icon name="at"] rosenmusik@gmail.com

Susanna Lindmark Bus Academy
Susanna Lindmark
Egen musik, egen kör – Norrbotten och världen

[icon name="phone"] 073-065 54 30

[icon name="at"] susanna@zagazing.com

[icon name="home"] Länk till hemsida

Saga Blomberg Bus Academy
Saga Blomberg
Muntligt traderad musik (svensk och sydafrikansk)

[icon name="phone"] 070-550 46 21

[icon name="at"] sagablom@gmail.com

Mikaela Häger Bus Academy
Mikaela Häger
Gospel

[icon name="phone"] 070-996 00 92

[icon name="at"] mikaela.hager@gospelverkstaden.se

[icon name="home"] Länk till hemsida

Birgitta Mannerström-Molin Bus Academy
Birgitta Mannerström-Molin
Den fria barnrösten

[icon name="phone"] 073-773 88 86

[icon name="at"] birgitta.molin@gmail.com

Michelle Pettersson

[icon name="phone"]

[icon name="at"] michellepetterssonmusic@gmail.com

Maja Hillered

[icon name="phone"]

[icon name="at"]

Sara Sjöblom

[icon name="phone"]

[icon name="at"] Sara.sjoblom@edu.stockholm.se

Jonas Engström

[icon name="phone"]

[icon name="at"]

[icon name="home"] Länk till hemsida

Gunnel Fagius

[icon name="phone"]

[icon name="at"]

Elsa Sundin

[icon name="phone"]

[icon name="at"] elsa.sundin@gmail.com

Fredrik Winberg
Klassisk körsång

[icon name="phone"] 070-719 26 22

[icon name="at"] fredrik.winberg@edu.stockholm.se

[icon name="home"] Länk till hemsida